Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
16.10.2017
Patronat Honorowy nad Międzynarodowymi Targami Rolniczymi POLAGRA-PREMIERY, podkreśla istotną rolę, jaką to wydarzenie spełnia w branży rolniczej. Miło nam poinformować, że zaproszenie do objęcia patronatu honorowego nad Targami zostało przyjęte przez Krzysztofa Jurgiela, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

[ więcej ]


11.10.2017
Polska to największy producent drobiu w Unii Europejskiej. W 2018 roku ma szansę zyskać nowe tytuły — największego unijnego eksportera do krajów UE oraz trzecich, wyprzedając tym samym Holandię. Zgodnie z informacjami podanymi na portalu Puls Biznesu, eksport drobiu w naszym kraju dynamicznie rośnie.

[ więcej ]


10.10.2017
Zapraszamy do udziału w targach POL-ECO SYSTEM oraz w szkoleniach i panelach dyskusyjnych dotyczących nowych rozwiązań mających na celu minimalizację negatywnych efektów ubocznych produkcji żywności na środowisko.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Polagra-Premiery: 21-24.01.2016

 

POLAGRA-PREMIERY – światowe premiery na polskim rynku!

- Targi POLAGRA-PREMIERY to jedno z największych wydarzeń w branży rolniczej. Zetor jak zawsze jest tutaj obecny. W tym roku pokazujemy nowy koncept. Spodziewamy się, że klienci docenia nasze nowe pomysły – mówi Robert Szewczyk, kierownik ds. marketingu w Zetor Polska.

- Jako Polska bardzo mocno stawiamy na rolnictwo.To silna gałąź naszej gospodarki – mówił Jacek Bogucki, Sekretarz Stanu, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który odwiedził Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY.

– POLAGRA-PREMIERY to Targi, które warto odwiedzić. Cała branża skupiona jest w jednym miejscu. To impreza porównywalna z wydarzeniami zagranicznymi jak targi w Hanowerze – mówi Pan Grzegorz Bardowski, uczestnik drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony".

[ Wstecz ]

Zobacz również
Usługi