twitter
    
 Aktualności
17.01.2018
Produkty innowacyjne są coraz częściej w polu zainteresowań rolników. Firma Martin & Jacob, badająca rynek rolniczy od 2001 roku, wraz z pozostałymi firmami własnej grupy - Agrofoto, Agrofakt oraz AdAgri przeprowadziła unikatowe badanie rynkowe „Innowacje w Rolnictwie”.

[ więcej ]


17.01.2018
Poznań dziś wita wszystkich montujących się wystawców pięknym słońcem! Warunki idealne na Targi POLAGRA-PREMIERY. Montaż już prawie zakończony.

[ więcej ]


17.01.2018
Otwarcie sezonu rolniczego 2018 odbędzie się już jutro na Targach POLAGRA-PREMIERY w Poznaniu. Na siódmą edycję wydarzenia, która potrwa do 21 stycznia w Poznaniu zapraszają organizatorzy, wystawcy, przedstawiciele związków i stowarzyszeń, a także media branżowe. W ciągu czterech dni na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania i HITY sprzedażowe na nowy sezon, które po raz pierwszy w naszym kraju zostaną pokazane właśnie w Poznaniu. Targi POLAGRA-PREMIERY dedykowane są właścicielom gospodarstw rolnych, przedstawicielom handlu – dealerom z Polski oraz z zagranicy, zarządcom, a także rodzinom z dziećmi.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Polagra-Premiery: 18-21 stycznia 2018

 

Światowe premiery, nowinki technologiczne z sektora AGRO, bogata ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych, produkty wyróżnione Złotymi Medalami, strefa nowoczesnej gospodyni i wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi – tak właśnie zapowiada się siódma edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY, które w dniach 18-21 stycznia 2018 roku odbędą się w Poznaniu.

 

.

.

.

.

\

[ Wstecz ]
Zobacz również
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact