Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
05.02.2016
Czasopismo AGROmechanika, patron medialny Targów, przygotował relację z tego wielkiego rolniczego święta. Pamiętacie te wspaniałe emocje towarzyszące POLAGRZE?

[ więcej ]


04.02.2016
- W imieniu swoim oraz całego zespołu organizacyjnego pragnę serdecznie podziękować Państwu za udział w tegorocznej, szóstej edycji Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY - mówi Jakub Patelka, dyrektor Targów POLAGRA-PREMIERY.

[ więcej ]


03.02.2016
StrefaAgro.pl opublikował kilka bardzo interesujących wywiadów zrealizowanych podczas targów POLAGRA-PREMIERY. Sprawdźcie sami, jak bardzo gorąca atmosfera utrzymywała się w pawilonach wystawienniczych.

[ więcej ]


Archiwum

Polagra-Premiery: 21-24.01.2016

 

POLAGRA-PREMIERY – światowe premiery na polskim rynku!

- Targi POLAGRA-PREMIERY to jedno z największych wydarzeń w branży rolniczej. Zetor jak zawsze jest tutaj obecny. W tym roku pokazujemy nowy koncept. Spodziewamy się, że klienci docenia nasze nowe pomysły – mówi Robert Szewczyk, kierownik ds. marketingu w Zetor Polska.

- Jako Polska bardzo mocno stawiamy na rolnictwo.To silna gałąź naszej gospodarki – mówił Jacek Bogucki, Sekretarz Stanu, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który odwiedził Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY.

– POLAGRA-PREMIERY to Targi, które warto odwiedzić. Cała branża skupiona jest w jednym miejscu. To impreza porównywalna z wydarzeniami zagranicznymi jak targi w Hanowerze – mówi Pan Grzegorz Bardowski, uczestnik drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony".

[ Wstecz ]Zobacz również
Usługi