Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
25.05.2017
13 pawilonów, kongres hodowlany, maszyny i urządzenia rolnicze, nawozy, nasiona, strefa nowoczesnej gospodyni i promocji polskiego produktu regionalnego...

[ więcej ]


23.05.2017
Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, które odbędą się w dniach 18-21 stycznia 2018 roku po raz kolejny będą największym wydarzeniem halowym w naszym kraju.

[ więcej ]


16.05.2017
Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, które odwiedza kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów zainteresowanych innowacyjnymi technologiami, maszynami i usługami związanymi z rolnictwem, odbędą się 18-21 stycznia 2018 w Poznaniu.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Polagra-Premiery: 21-24.01.2016

 

POLAGRA-PREMIERY – światowe premiery na polskim rynku!

- Targi POLAGRA-PREMIERY to jedno z największych wydarzeń w branży rolniczej. Zetor jak zawsze jest tutaj obecny. W tym roku pokazujemy nowy koncept. Spodziewamy się, że klienci docenia nasze nowe pomysły – mówi Robert Szewczyk, kierownik ds. marketingu w Zetor Polska.

- Jako Polska bardzo mocno stawiamy na rolnictwo.To silna gałąź naszej gospodarki – mówił Jacek Bogucki, Sekretarz Stanu, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który odwiedził Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY.

– POLAGRA-PREMIERY to Targi, które warto odwiedzić. Cała branża skupiona jest w jednym miejscu. To impreza porównywalna z wydarzeniami zagranicznymi jak targi w Hanowerze – mówi Pan Grzegorz Bardowski, uczestnik drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony".

[ Wstecz ]

Zobacz również
Usługi