Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
25.07.2017
Podczas Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA (19-20 sierpnia) odbędą się kolejne eliminacje do konkursu „Precyzyjny Gospodarz” organizowanego przez portal rolniczy Gospodarz.pl -Portal rolniczy.

[ więcej ]


18.07.2017
19 lipca najnowszy model kombajnu S780i marki John Deere pojawi się na terenie całej Polski. Firma organizuje pokazy żniwne Demo Tour, podczas których rolnicy zainteresowani inwestycją w nowy sprzęt będą mogli osobiście przetestować maszynę.

[ więcej ]


12.07.2017
Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA oraz odbywający się w tym samym czasie Festiwal Starych Ciągników to jedyne miejsce w naszym kraju, w którym biznes łączy się z fantastycznymi emocjami oraz wielką pasją. Podczas dwudniowego eventu, który co roku odbywa się w Wilkowicach koło Leszna, granice między handlem, a dobrą zabawą kolejny raz przestaną mieć znaczenie.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Polagra-Premiery: 21-24.01.2016

 

POLAGRA-PREMIERY – światowe premiery na polskim rynku!

- Targi POLAGRA-PREMIERY to jedno z największych wydarzeń w branży rolniczej. Zetor jak zawsze jest tutaj obecny. W tym roku pokazujemy nowy koncept. Spodziewamy się, że klienci docenia nasze nowe pomysły – mówi Robert Szewczyk, kierownik ds. marketingu w Zetor Polska.

- Jako Polska bardzo mocno stawiamy na rolnictwo.To silna gałąź naszej gospodarki – mówił Jacek Bogucki, Sekretarz Stanu, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który odwiedził Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY.

– POLAGRA-PREMIERY to Targi, które warto odwiedzić. Cała branża skupiona jest w jednym miejscu. To impreza porównywalna z wydarzeniami zagranicznymi jak targi w Hanowerze – mówi Pan Grzegorz Bardowski, uczestnik drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony".

[ Wstecz ]

Zobacz również
Usługi