twitter
    
 Aktualności
20.01.2018
Jak podobają się wystawcom tegoroczne Targi POLAGRA-PREMIERY? Które z nowości prezentują na sezon 2018? Sprawdźcie sami!

[ więcej ]


20.01.2018
Dwa dni pełne emocji na Targach POLAGRA-PREMIERY za nami! Jeśli jeszcze nie byliście w Poznaniu, sprawdźcie sami, co Was ominęło. Pamiętajcie, że Targi POLAGRA-PREMIERY trwają aż do niedzieli. Zapraszamy

[ więcej ]


20.01.2018
Organizacja wydarzeń, które cieszą się popularnością podczas Targów POLAGRA-PREMIERY stała się już tradycją. Jednym z nim jest STREFA NOWOCZESNEJ GOSPODYNI dedykowana paniom, które wraz ze swoimi rodzinami przyjadą do Poznania. Zwiedzanie ekspozycji wystawienniczej płeć piękna urozmaici sobie miło spędzonym czasem w specjalnie wydzielonej przestrzeni, do której dostęp otwarty będzie tylko dla kobiet.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Polagra-Premiery: 18-21 stycznia 2018

 

Światowe premiery, nowinki technologiczne z sektora AGRO, bogata ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych, produkty wyróżnione Złotymi Medalami, strefa nowoczesnej gospodyni i wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi – tak właśnie zapowiada się siódma edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY, które w dniach 18-21 stycznia 2018 roku odbędą się w Poznaniu.

 

.

.

.

\

[ Wstecz ]
Zobacz również
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact