Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
20.06.2017
Głównym patronem telewizyjnym Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY po raz kolejny została TVP1, która wesprze promocję tego ważnego dla branży rolniczej wydarzenia.

[ więcej ]


19.06.2017
Zanim zaprosimy na kolejną edycję targów, zapraszamy na Garden Party czyli wieczorne spotkanie z dobrą muzyką i świetnym jedzeniem. Już 23 czerwca (piątek) na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wstęp wolny!

[ więcej ]


12.06.2017
Zbliża się sezon urlopowy. Ale zespół POLAGRA-PREMIERY nie próżnuje. – Lato dla nas to czas wytężonej pracy i sezon na działania promocyjne – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Wierzymy głęboko, że podjęte przez nas działania sprawią, iż Targi ponownie trafią w oczekiwania przedstawicieli z każdego sektora rolniczego, tworząc w dalszym ciągu komfortową atmosferę dla biznesu – dodaje.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Polagra-Premiery: 21-24.01.2016

 

POLAGRA-PREMIERY – światowe premiery na polskim rynku!

- Targi POLAGRA-PREMIERY to jedno z największych wydarzeń w branży rolniczej. Zetor jak zawsze jest tutaj obecny. W tym roku pokazujemy nowy koncept. Spodziewamy się, że klienci docenia nasze nowe pomysły – mówi Robert Szewczyk, kierownik ds. marketingu w Zetor Polska.

- Jako Polska bardzo mocno stawiamy na rolnictwo.To silna gałąź naszej gospodarki – mówił Jacek Bogucki, Sekretarz Stanu, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który odwiedził Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY.

– POLAGRA-PREMIERY to Targi, które warto odwiedzić. Cała branża skupiona jest w jednym miejscu. To impreza porównywalna z wydarzeniami zagranicznymi jak targi w Hanowerze – mówi Pan Grzegorz Bardowski, uczestnik drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony".

[ Wstecz ]

Zobacz również
Usługi