Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
05.10.2015
POLAGRA-PREMIERY to prawdziwa rewia wydarzeń towarzyszących. Podstawą do spotkań biznesowych są naturalnie stoiska wystawców. Jednak wykłady, szkolenia i konferencje również staną się miejscem bezpośrednich rozmów i nawiązania nowych kontaktów.

[ więcej ]


28.09.2015
Sezon spotkań dla rolników w 2016 roku otworzą Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, które odbędą się w stolicy Wielkopolski w dniach 21-24 stycznia. Targi POLAGRA-PREMIERY zagoszczą w Poznaniu już po raz szósty.

[ więcej ]


22.09.2015
Eksport produktów rolno–spożywczych bije kolejne rekordy. Wraz z nowymi rynkami dla działających w Polsce firm otwierają się perspektywy i szanse rozwoju.

[ więcej ]


Archiwum

Polagra-Premiery: 21-24.01.2016

 

POLAGRA-PREMIERY – światowe premiery na polskim rynku!

Przed nami szósta edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY. Dzięki doświadczeniu w organizacji imprez dla branży rolniczej połączonemu z bogatym zapleczem logistycznym wydarzenie, które odbędzie się w Poznaniu w dniach 21-24 stycznia 2016 roku, zapisze się w pamięci jako miejsce podjęcia kluczowych decyzji inwestycyjnych w obszarze profesjonalnej obsługi technicznej działalności rolniczej.

 

[ Wstecz ]Zobacz również
Usługi