twitter
    
 Aktualności
15.12.2017
Już 18 stycznia na stoisku firmy Samasz będzie można zobaczyć serię kosiarek bijakowych lekkich, przetrząsacz karuzelowy ciągniony i nową kosiarkę dyskowa XT 390.

[ więcej ]


14.12.2017
Z jakich powodów rolnicy odwiedzają targi? Dla 60% ankietowanych najważniejsze są nowości i ich prezentacja. Interesujące dla rolnika są nie tylko takie nowości, jak maszyny czy uprawy, ale również i innowacje z zakresu technologii stosowanych m.in. w uprawach (38%).

[ więcej ]


13.12.2017
Nauka z praktyką znajdzie swoje połączenie podczas kolejnej odsłony konferencji organizowanej przez redakcję czasopisma Energia i Recykling. Gospodarka Obiegu Zamkniętego. 18 stycznia na terenie MTP zostaną poruszone m.in. tematy możliwości rozwoju bioenergii w rolnictwie, perspektywy rozwoju biogazowni w Polsce. Wśród wystąpień pojawią się również zagadania dotyczące potencjału odpadów żywnościowych w produkcji energii pod kątem biogazowni rolniczych oraz gospodarki obiegu zamkniętego w rolnictwie.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Polagra-Premiery: 21-24.01.2016

 

POLAGRA-PREMIERY – światowe premiery na polskim rynku!

- Targi POLAGRA-PREMIERY to jedno z największych wydarzeń w branży rolniczej. Zetor jak zawsze jest tutaj obecny. W tym roku pokazujemy nowy koncept. Spodziewamy się, że klienci docenia nasze nowe pomysły – mówi Robert Szewczyk, kierownik ds. marketingu w Zetor Polska.

- Jako Polska bardzo mocno stawiamy na rolnictwo.To silna gałąź naszej gospodarki – mówił Jacek Bogucki, Sekretarz Stanu, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który odwiedził Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY.

– POLAGRA-PREMIERY to Targi, które warto odwiedzić. Cała branża skupiona jest w jednym miejscu. To impreza porównywalna z wydarzeniami zagranicznymi jak targi w Hanowerze – mówi Pan Grzegorz Bardowski, uczestnik drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony".

[ Wstecz ]Zobacz również
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact