Aktualności
17.01.2018
Produkty innowacyjne są coraz częściej w polu zainteresowań rolników. Firma Martin & Jacob, badająca rynek rolniczy od 2001 roku, wraz z pozostałymi firmami własnej grupy - Agrofoto, Agrofakt oraz AdAgri przeprowadziła unikatowe badanie rynkowe „Innowacje w Rolnictwie”.

[ więcej ]


17.01.2018
Poznań dziś wita wszystkich montujących się wystawców pięknym słońcem! Warunki idealne na Targi POLAGRA-PREMIERY. Montaż już prawie zakończony.

[ więcej ]


17.01.2018
Otwarcie sezonu rolniczego 2018 odbędzie się już jutro na Targach POLAGRA-PREMIERY w Poznaniu. Na siódmą edycję wydarzenia, która potrwa do 21 stycznia w Poznaniu zapraszają organizatorzy, wystawcy, przedstawiciele związków i stowarzyszeń, a także media branżowe. W ciągu czterech dni na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania i HITY sprzedażowe na nowy sezon, które po raz pierwszy w naszym kraju zostaną pokazane właśnie w Poznaniu. Targi POLAGRA-PREMIERY dedykowane są właścicielom gospodarstw rolnych, przedstawicielom handlu – dealerom z Polski oraz z zagranicy, zarządcom, a także rodzinom z dziećmi.

[ więcej ]


16.01.2018
Panie, które planują przyjazd na Targi POLAGRA-PREMIERY zapraszamy do strefy Nowoczesnej Gospodyni, która czynna będzie w dniach 19-21 stycznia w pawilonie 7. W tym roku strefę współtworzy Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca czasopisma Gospodyni oraz Ogrodniczy Magazyn Branżowy Lider Biznesu.

[ więcej ]


16.01.2018
Firma Vervaet zaprasza na swoje stoisko podczas Targów POLAGRA-PREMIERY, na którym zaprezentowany będzie jeden z najbardziej wydajnych kombajnów 6-cio rzędowych do buraków cukrowych.

[ więcej ]


16.01.2018
Wielton S.A. należy do grona trzech największych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie oraz znajduje się wśród dziesięciu największych producentów w branży na świecie.

[ więcej ]


16.01.2018
W tym roku w promocję Targów POLAGRA-PREMIERY włączyły się Koleje Wielkopolskie, które zapraszają do Poznania. Wszyscy zainteresowani nowymi modelami maszyn i urządzeń rolniczych powinni odwiedzić Targi w dniach 18-21 stycznia 2018 roku.

[ więcej ]


15.01.2018
Jak współcześnie zwiększać efektywność przedsiębiorstwa zarówno w obszarach operacyjnych, jak i rynkowych? Doświadczony zespół wdrożeniowców z firmy 4 Results zaprezentuje nowe metody usprawnień oraz zainspiruje efektami wdrożeń z polskich przedsiębiorstw. Uczestnicy spotkania mogą liczyć na profesjonalną wiedzę w zakresie sprzedaży i produkcji.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact