Aktualności
18.07.2017
19 lipca najnowszy model kombajnu S780i marki John Deere pojawi się na terenie całej Polski. Firma organizuje pokazy żniwne Demo Tour, podczas których rolnicy zainteresowani inwestycją w nowy sprzęt będą mogli osobiście przetestować maszynę.

[ więcej ]


12.07.2017
Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA oraz odbywający się w tym samym czasie Festiwal Starych Ciągników to jedyne miejsce w naszym kraju, w którym biznes łączy się z fantastycznymi emocjami oraz wielką pasją. Podczas dwudniowego eventu, który co roku odbywa się w Wilkowicach koło Leszna, granice między handlem, a dobrą zabawą kolejny raz przestaną mieć znaczenie.

[ więcej ]


29.06.2017
Już w najbliższy weekend, w dniach 1-2 lipca 2017 r. zespół organizacyjny Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY oraz Targów Rolniczych AGRO-PARK zaprasza na targi AGRO-TECH w Minikowie. Serdecznie zapraszamy na stoisko numer 201 zlokalizowane w rzędzie 35. Będziemy na Was czekać zwarci i gotowi do rozmowy na temat kolejnych edycji targów rolniczych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w 2018 roku.

[ więcej ]


20.06.2017
Głównym patronem telewizyjnym Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY po raz kolejny została TVP1, która wesprze promocję tego ważnego dla branży rolniczej wydarzenia.

[ więcej ]


12.06.2017
Zbliża się sezon urlopowy. Ale zespół POLAGRA-PREMIERY nie próżnuje. – Lato dla nas to czas wytężonej pracy i sezon na działania promocyjne – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Wierzymy głęboko, że podjęte przez nas działania sprawią, iż Targi ponownie trafią w oczekiwania przedstawicieli z każdego sektora rolniczego, tworząc w dalszym ciągu komfortową atmosferę dla biznesu – dodaje.

[ więcej ]


06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


06.06.2017
Przemysł targowy, reprezentowany przez organizatorów targów, operatorów obiektów targowych, stowarzyszenia targowe i dostawców usług komplementarnych dla organizacji targów, wystaw i eventów, mają niezwykły wpływ na światową gospodarkę.

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]