Kolejna edycja POLAGRA-PREMIERY w 2016 roku

Równo za rok (21-24.01.2016r.) odbędzie się największe spotkanie biznesowe dla sektora rolniczego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa POLAGRA-PREMIERY.

Po raz kolejny czterodniowe wydarzenie otworzy sezon spotkań dla rolników, stwarzając doskonałe warunki do promocji produktów i usług oraz zawarcia długoterminowych kontraktów handlowych.

POLAGRA-PREMIERY to:

• Źródło wiedzy o nowościach rynkowych

• Miejsce prezentacji innowacyjnych technologii rolniczych

• Polscy producenci, światowe marki

• Konferencje, szkolenia, warsztaty

W tyk roku (15-17.05.2015r.) natomiast odbędzie się XXVII edycja Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy wszystkich hodowców, zarządców gospodarstw specjalistycznych, dostawców, hobbystów oraz właścicieli firm zajmujących się hodowlą i obrotem eksport-import zwierząt hodowlanych. KWZH to unikalne na skalę krajową wydarzenie – platforma spotkań hodowców, którzy mają okazję zaprezentować zarówno typowe rasy zwierząt hodowlanych, gospodarskich i rasy rodzime oraz bardziej egzotyczne gatunki pochodzące m.in. z hodowli amatorskich. Dla profesjonalistów KWZH to możliwość poszerzenia fachowej wiedzy z zakresu hodowli i pielęgnacji zwierząt, zapoznania się z najnowszą ofertą wyposażenia, produktów i usług dostępnych na rynku. Jednocześnie należy podkreślić, iż Wystawa pełni pierwszoplanową rolę w rozwijaniu myśli i świadomości hodowlanej rolników. Podczas tego wydarzenia zostaną zaprezentowane najpiękniejsze okazy niemal wszystkich gatunków zwierząt.

Więcej informacji znaleźć można TUTAJ

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact