Maszyny KUHN na Targach POLAGRA-PREMIERY

Na stoisku KUHN-Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami rolniczymi. Wśród nich znają się siewnik mechaniczny KUHN SITERA serii 3030, pług KUHN VARI-MASTER L „on land” z systemem „SMART PLOUGHING” oraz prasy zwijające zmiennokomorowe VB serii 3100.

 

Siewnik pneumatyczny KUHN VENTA serii 3030

VENTA 3030 to prosty w obsłudze siewnik o innowacyjnej konstrukcji z systemem szybkiej nabudowy na maszynie uprawowej. Wyposażony centralny aparat wysiewający VENTA oraz redlice talerzowe SEEDFLEX zapewnia precyzyjny siew w każdej technologii.

venta_1030_table_page_117s.jpg

Pług KUHN VARI-MASTER L „on land” z systemem „SMART PLOUGHING”

Nowy pług KUHN VARI-MASTER L „on land” z systemem „SMART PLOUGHING” automatycznie podnosi i opuszcza kolejne korpusy w określonym przez GPS punkcie pola. Idealnie wykonana orka bez względu na warunki pracy i bez względu na kształt pola!

kuhn_smart_ploughing.jpg

Prasy zwijające zmiennokomorowe VB serii 3100

Nowa gama zmiennokomorowych pras zwijających to modele premium z innowacyjną konstrukcją komory prasowania, pozwalającą uzyskać bele cięższe o 10%. Nowe terminale ISOBUS zapewniają wysoki komfort obsługi i kontrolę nad całym procesem prasowania.

kuhn_vb_3165-002.JPG

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact