Organizator:

ZŁOTY MEDAL MTP czyli nagroda ekspertów

Podziel się

Zgłoś produkt do konkursu Złoty Medal MTP. Potwierdź doskonałość swoich produktów i skorzystaj z możliwości jego promocji dostępnych w ramach Pakietu Medalisty, które obejmują m.in. komplet pakietów do wykorzystania podczas nadchodzących Targów Polagra Premiery.

Złoty Medal MTP to prestiżowe wyróżnienie przyznawane już od ponad 30 lat. Do konkursu o tą zaszczytną nagrodę rocznie startuje niemal 500 produktów. Eksperci odpowiednich dziedzin, poddają ocenie zgłoszone wyroby z uwzględnieniem m. in. takich kryteriów jak:

  • innowacyjność,
  • estetyka,
  • ekonomiczność użycia
  • bezpieczeństwo dla środowiska.

ZGŁOŚ SWÓJ PRODUKT POPRZEZ STREFĘ WYSTAWCY

Wyłonienie liderów branży, ma ułatwić konsumentom decyzję o zakupie. Oceny produktów dokonuje grono wybitnych specjalistów reprezentujących odpowiednie dziedziny życia gospodarczego.Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

W Konkursie nagradzane są produkty, a nie firmy, chociaż to one otrzymują wyróżnienie za swój wyrób, eksponat, czy koncepcję. Każdy pretendent do nagrody poddawnikliwejwany jest  analizie m. in. pod względem takich kryteriów jak innowacyjność, estetyka, ekonomiczność użycia czy bezpieczeństwo dla środowiska. Wyłonienie liderów branży, ma ułatwić konsumentom decyzję o zakupie.

Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem jest znana już na kilka tygodni przed rozpoczęciem targów. Pozwala to poznańskim targom jeszcze lepiej promować zwycięzców. Laureat Złotego Medalu otrzymuje „Pakiet medalisty” - komplet materiałów promocyjnych, które wystawca może wykorzystywać podczas targów, czy w kampanii promocyjnej produktu: Złoty Medal, logotyp, materiały prasowe, szablon reklamy prasowej „Zdobywca Złotego Medalu MTP” oraz film i zdjęcia z gali wręczenia nagród.

Złoty Medal MTP jest również dla laureatów kartą wstępu do walki o równie cenne wyróżnienie jakim jest Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów. W tym konkursie decydują już tylko głosy zwiedzających i internautów, a zwycięzca jest tylko jeden. Swoje głosy na wybrane produkty można przyznawać w specjalnie przygotowanej Strefie Mistrzów, a także na stronie www.zlotymedal.mtp.pl w ciągu 30 dni od dnia rozpoczęcia targów.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie.

Masz pytania? Skontaktuj się!

Agnieszka Polacka