Rozpocznij sezon rolniczy w Poznaniu

760x120.jpg

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY obędą się w dniach 18-21 stycznia 2018 roku.Wzorem lat ubiegłych Targi podzielone będą na technikę, hodowlę i uprawę, trzy najważniejsze sektory w rolnictwie, wokół których powstanie ekspozycja wystawiennicza. Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY to doskonały czas na biznes. Uczestnicy Targów zobaczą setki NOWYCH pozycji asortymentowych z kategorii maszyn, sprzętu i narzędzi rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin, pasz czy dodatków paszowych. Wśród wystawców nie zabraknie też wyposażenia serwisów maszyn rolniczych, sprzętu zootechnicznego i weterynaryjnego. Ekspozycję wzbogacą przedstawiciele prasy branżowej oraz najważniejszych w branży rolniczej związków i stowarzyszeń.

 

Wiedza i praktyka

Dopełnieniem Targów POLAGRA-PREMIERY będzie bogaty program merytoryczny, podczas którego przedstawiciele branży rolniczej będą mogli poszerzyć wiedzę i kwalifikację. Bogaty panel merytoryczny składający się z cyklu konferencji, seminariów, szkoleń i wykładów będzie bardzo dobrym miejscem do bezpośrednich rozmów biznesowych i nawiązania nowych kontaktów. Skrupulatnie dobrany do potrzeb branży program merytoryczny umożliwi zapoznanie się z nowymi trendami w poszczególnych sektorach rolniczych, regulacjami czy zmianami zachodzącymi w przepisach. Osoby poszukujące porad na temat nowych inwestycji również będę usatysfakcjonowane.

Bezpłatne bilety wstępu na POLAGRA-PREMIERY >>>

Właściciele gospodarstw i gruntów rolnych oraz hodowcy planujący przyjazd do Poznania mogą skorzystać z bezpłatnych biletów wstępu dostępnych po rejestracji on-line na mtp24.pl. Organizatorzy przewidują również korzystne dofinasowanie przejazdu dla grup zorganizowanych. Grupę liczącą minimum 15 osób należy zgłosić najdalej do 15 stycznia 2018 roku.

Ekspozycja Targów POLAGRA-PREMIERY zajmie ponad 50.000 mkw powierzchni. W zwiedzaniu tak potężnej wystawcy z pewnością pomoże specjalnie przygotowany na tę okazję „Katalog dla zwiedzających”, który dostępny będzie już wktórce.

mapa_pp_2018-01.jpg

 

Przed przyjazdem na Targi przemyśl dobrze swoją wizytę na czterodniowym święcie rolników. Przejrzyj listę wystawców, sprawdź numery stoisk, przygotuj listę pytań do firm, z którymi chcesz porozmawiać, zapoznaj się z bogatym programem wydarzeń i sprawdź, gdzie znajdują się produkty nagrodzone Złotym Medalem MTP.

 

fotobueno_polagra_premiery_22-01-2016_i-

[ Wstecz ]