Opinie o Targach POLAGRA-PREMIERY


- Targi POLAGRA-PREMIERY to jedno z największych wydarzeń w branży rolniczej. Zetor jak zawsze jest tutaj obecny.  W tym roku pokazujemy nowy koncept. Spodziewamy się, że klienci doceniĄ nasze nowe pomysły  – mówi Robert Szewczyk, kierownik ds. marketingu w Zetor Polska. .

– Dzięki Międzynarodowym Targom Rolniczym POLAGRA-PREMIERY oraz znacznej liczbie zwiedzających możemy zwiększyć prestiż marki w Polsce – podkreśla Krzysztof Romanowski, dyrektor handlowy w Przedsiębiorstwie Romanowski. – POLAGRA-PREMIERY to spotkanie wielu ciekawych osobistości, możliwość rozwoju, dzięki czemu jesteśmy wiernym towarzyszem Targów – dodaje.

– POLAGRA-PREMIERY to czas, w którym po raz pierwszy w nowym roku można zaprezentować innowacyjne maszyny naszym rolnikom, czyli wszystko to, co nowego powstało lub zostało zmodernizowane – podkreśla Leszek Weremczuk, dyrektor ds. marketingu i handlu w firmie EXPOM Sp. z o.o.  .

– Targi POLAGRA-PREMIRY to najważniejsze wydarzenie dla naszej firmy w tym roku – mówi Gert Aerts, dyrektor generalny Lely East Sp. z o.o. – Targi były udane. Odwiedzili nas przedstawiciele gospodarstw, do których kierujemy nasze maszyny – dodaje. .

– Targi POLAGRA-PREMIERY rozwijają się w dobrym kierunku. Imprezę odwiedza większa liczba zwiedzających – zapewnia Jaromir Struski, regionalny kierownik sprzedaży w firmie Hardi Polska. – Widać, że przedsięwzięcie dynamicznie się zmienia. Coraz więcej wśród odwiedzających jest osób, które przychodzą z konkretnymi, ułożonymi pytaniami – dodaje.

– Bierzemy udział w Targach POLAGRA-PREMIERY ze względów wizerunkowych i sprzedażowych – tłumaczy Norbert Pawluczuk, kierownik marketingu w firmie SaMASZ Sp. z o.o. – Zależy nam na utrwaleniu marki w oczach zwiedzających, pokazanie nowości, nawiązaniu kontaktów – dodaje.

.– Dla nas Targi POLAGRA-PREMIERY to kwestia prestiżu. To ważne wydarzenie w branży rolniczej, na którym po prostu trzeba być i zaprezentować swoje produkty – mówi Mariusz Pracki, dyrektor ds. marketingu w Kujawskiej Fabryce Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.

– Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tym, co dzieje się na Targach POLAGRA-PREMIERY. Frekwencja jest naprawdę bardzo duża – tłumaczy Grzegorz Kosiński, dyrektor działu handlowego w Przedsiębiorstwie Usługowo Produkcyjnym Agromix Sp. z o.o. – Jako przedstawiciele przygotowaliśmy bardzo dużo nowych premier i maszyn – pointuje.

- Targi POLAGRA-PREMIERY są bardzo dobrze usytuowane w czasie. To platforma do spotkań towarzyskich, wymiany poglądów, zawierania korzystnych kontaktów biznesowych - podkreśla Przemysła Jagła.

 

– Na Targach POLAGRA-PREMIERY zaprezentujemy całą gamę maszyn, ale przede wszystkim skupimy się na ciągnikach IV generacji oraz nowych modelach serii N – mówi Adam Wiatroszak z AGCO Sp. z o.o.

- Targi POLAGRA-PREMIERY to jedyne wydarzenie, na którym pragniemy zaprezentować największą liczbą nowości - mówi Artur Szymczak, dyrektor zarządzający firmy Kuhn Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.

– POLAGRA-PREMIERY to Targi, które warto odwiedzić. Cała branża skupiona jest w jednym miejscu. To impreza porównywalna z wydarzeniami zagranicznymi jak targi w Hanowerze – mówi Pan Grzegorz Bardowski, uczestnik drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony".

- Jako Polska bardzo mocno stawiamy na rolnictwo.To silna gałąź naszej gospodarki – mówił Jacek Bogucki, Sekretarz Stanu, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który odwiedził Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY.

[ Wstecz ]